Komentáře (2)

 • Jana

  Dobrý den, mám obavu ze zanesení nějaké infekce, když mě přítel uspokojoval prsty - nevím, jestli měl čisté ruce... Kondom jsme neměli, k pohlavnímu styku nedošlo, ale i já jemu jsem to dělala rukou, k ejakulaci zřejmě nedošlo. Dále jsme se dotýkali nahými těly. Pro mě je to první zkušenost. Mohla se přenést pohlavní nemoc, jaké je riziko otěhotnění? Zapomněla jsem si vzít pilulku na konci druhého týdne, dnes dobírám poslední z platíčka (Rhonya). Teď po 2 dnech cítím slabé pálení a bolest v podbřišku, jen nevím, jestli to není jen ze strachu... Po mazlení jsem se šla (s umytýma rukama) vymočit a osprchovat.

  • MUDr. Petr Tkadleček

   Dobrý den, pokud nedošlo k pohlavnímu styku a u partnera nedošlo k ejakulaci je otěhotnění prakticky vyloučeno. Rovněž přenesení event. pohlavní choroby u aktivit, které popisujete je nepravděpodobné.

 • Nicol

  Nerada navštěvuji lékaře, mam tzv fobii bílého pláště zda chápete... Je mi 21 a rok se potykam s krvácením při sexu či po... ale bolesti nemam. Mam silnější měsíčky,ale to pusobek obezity. s čím se léčím je vysoký tlak, trpím obezitou,tak jsem si vždy myslela zda to není tím... ale přijde mi to jako nesmysl.. nerada se k tom bavím a svému gynekologii jsem to neřekla, přemýšlím nad tím,ale vždy od toho tzv uteču... Ale pan doktor mi i tak na nic nepřišel... Jinak,moc ráda si užívám sexu a z 90% používám kondom..

  • MUDr. Vít Harazim

   Dobrý den, doporučuji uvedené sdělit Vašemu registrujícím gynekologovi aby mohl provést následné došetření a vyloučit případně organickou příčinu (zánět,přednádorové či nádorové změny atd.) od příčiny neorganické (stres, hormonální výkyv, obesita,aj.) Blíže dle konkrétní domluvy s registrujícím gynekologem.

Napsat komentář

Vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání došlo k chybě.