Komentáře (3)

 • Eva

  Eva Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Kamarád se mě ptal jestli je možné poškodit panenskou blánu přes tenké legíny, když se prý s přítelkyní ze srandy nějak prali a on ji tam omylem nějak strčil prst nebo prsty asi 2cm, ona se lekla cukla sebou a hned poté začala špinit (ale krev prý měla jen na toaletním papíru na vložce poté trochu skoro nic a pobolívalo jí podbříško). A když potom měli pohlavní styk, tak už tam blána prý nebyla. Předem děkuji za odpověď.

  • MUDr. Jan Malaník

   Dobrý den, spousta žen má panenskou blánu relativně prostupnou /např. když zavádí tampony/, při prvníh pohlavním styku tedy muž ani nemusí cítit odpor. Jinak samozřejmě se hymen může poranit při zavádní cizích těles do pochvy /ať už je to prst, vibrátor..../

 • Eliška

  Dobrý den, s přítelem jsme zkoušeli ze začátku něco mírnějšího, než bychom měli první sex, ale je to už dva týdny zpátky a pořád mě to řeže a kapku teče i krev. Sice jen trošku, ale přece. Mám podezření, že se mi porušila panenská blána a nevím, jestli to přestane bolet nebo jestli se s tím dá něco dělat. Děkuji za odpověď.

  • MUDr. Petr Tkadleček

   Dobrý den, pokud došlo k defloraci mohou okraje panenské blány kratší dobu lehce krvácet. Po dvou týdnech by měly Vámi popisované příznaky již vymizet.

 • Eva

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Kamarád se mě ptal jestli je možné poškodit panenskou blánu přes tenké legíny, když se prý s přítelkyní ze srandy nějak prali a on ji tam omylem nějak strčil prst nebo prsty asi 2cm, ona se lekla cukla sebou a hned poté začala špinit (ale krev prý měla jen na toaletním papíru na vložce poté trochu skoro nic a pobolívalo jí podbříško). A když potom měli pohlavní styk, tak už tam blána prý nebyla. Předem děkuji za odpověď.

  • MUDr. Petr Kovář

   Omlouváme se, z personálních a časových důvodů jsme nebyli schopni odpovědět. předpokládáme, že nyní již odpověď není aktuální. Pokud by na Vaší straně byl požadavek odpovědi,napište nám, prosím, aktualizovaný dotaz do poradny znovu, obratem zodpovíme. S omluvou MUDr. Petr Kovář.

Napsat komentář

Vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání došlo k chybě.