Napsaly jste nám

Vaše reakce z Facebooku, webu ZnamyLekar.cz nebo zaslané na email ordinace.

Dnes jsem absolovala ambulantni hysteroskopii, byla jsem vystresovana, i kdyz jsem se tvarila v pohode. Cestovala jsem za panem doktorem z Prahy a zitra bych sla znovu. Kdybych to nezazila na vlastni "deloze" nikdy bych neverila, ze vycvaknuti polypu nebudu vubec citit. Ja jsem "hekna", bolest nezvladam dobre, ale tohle bylo skutecne v pohode. Bolest, kterou jsem citila netrvala dele nez par vterin a zdaleka to nebylo neznesitelne. moc dekuji a pozdravuji i skvele setricky. Nejradeji bych byla, kdyby jsem uz tento zakrok nepotrebovala, ale jestli budu, pojedu znovu rada za panem doktorem!

Velké poděkování panu doktorovi a jeho týmu za velmi vstřícné a profesionální přístup při prováděné hysteroskopii. Velká profesionalita u celého zákroku, velmi jsem ocenila jeho komentář a možnost sledovat celý zákrok na obrazovce, uklidňující sestřičky. Očekávala jsem mnohem náročnější zákrok než vůbec byl. Bolest minimální. Určitě skvělé, že jsem nemusela na celkovou narkózu. Děkuji moc.

Reinstalace tělíska - naprostá spokojenost, bez bolesti, přístup profesionální, vybavení krásné a moderní.

Hysteoskopie naprosto bezbolestná, nešlo vůbec nic cítit. Pan doktor velmi rychlý a sestřičky moc sympatické. Mohu jen doporučit.

Jsem velmi spokojená. S přístupem pana doktora Kováře a tak i s milým přístupem sestřiček.Pán doktor velmi milý, pozorný a empatický.Měla jsem velký strach ze zákroku což bylo zbytečně. Zákrok bezbolestný a rychlý. Celou dobu se pán doktor ujišťoval zda mě nic neboli a není mi něco nepříjemné.Velmi děkuji za profesionální a milý přístup celého personálu. Mohu jen doporučit

Pan doktor Kovář a jeho tým jsou opravdu naprostí profesionálové ve svém oboru. Nechtěla jsem podstupovat zákrok v narkóze, tak jsem hledala jiný způsob a našla tuto skvělou ordinaci. Pan doktor provedl tento hysteroskopický zákrok rychle a s minimální bolestivostí, spíše jen tlakem a ač nemusel provedl mi také hysteroskopii dělohy a našel a ihned odstranil polyp, o kterém jsem neměla ani tušení.Patří mu můj velký dík a velice ho doporučuji nejen ženám, které nechtějí narkózu v případech menších zákroků, ale také všem ženám, které si mohou hysteroskopii vybrat jako cestu prevence. Jsem opravdu ráda, že jsem našla odkaz a do této ordinace se vydala přestože jsem ze středočeského kraje. Ještě jednou moc děkuji.

Jsem velice ráda ,že kdykoliv máte nějaký problém ohledně gynekologie ,chtěla bych všem ženám poradit ,že tento pan doktor je velice skvělý, ochotný a rád vám všechno vysvětlí .Byla jsem u něj v ordinaci už podruhé a hlavně nemusíte pod narkózu i s kyretáži a odstranění myomu nebo i jiných třeba polypů atd. I když jsem z Liberce a vlakem sem jela 7 hodin ,tak jsem ráda že je možnost vše zkouknout ambulantně.Opravdu jsem ráda že pan doktor Petr Kovář dělá tyto zákroky i bez narkózy a v šetrném provedení i když máte cukrovku,vysoký tlak a jiná zdravotní omezení dokonce i když jsem si minule píchala clexan kvůli povrchové trombóze.Vážně když můžete tak radši jeďte k tomuto lékaři než jít na operaci s narkózou .Můžete jet jeden den dopředu a ubytovat se tam v Havířově ,třeba v Penzion urban nebo hotel Rudolf ,tam jsem byla i já .přes booking aplikaci.

Skvělý přístup pana doktora Kováře i sestry jsou moc příjemné

Před týdnem jsem podstoupila u pana doktora Kováře ambulantní hysteroskopii - odstranění menšího polypu. Bylo to rychlé a bezbolestné, pokud bych to nezažila, neveřila bych, že to může být tak bezproblémový zákrok. O měsíc dřív jsem totiž byla na hysteroskopii v Praze, kvůli polypu zjištěnému UZ vyšetřením. Po hysteroskopii jsem se s překvapením dozvěděla, že polyp nebyl odstraněn, protože šlo jen o diagnostickou hysteroskopii a že se musím objednat na operační hysteroskopii v celkové anestezii. Ptala jsem se na možnost využití rajského plynu, který jsem měla při té diagnostické hysteroskopii, ale řekli mi, že anestezie musí být celková, jinak by to bylo příliš bolestivé. Celkovou anestezii jsem ale nechtěla, také jsem nechtěla ztrácet čas vybavování předoperačních vyšetření, tak jsem byla ráda, že se mi podařilo najít na internetu pana doktora Kováře. Jela jsem k němu z daleka, jedna cesta trvala 5,5 hodiny, tedy 11 hodin jsem strávila na cestě, 20 min v čekárně a jen 10 min v ordinaci. Rozhodně se to ale vyplatilo, zákrok byl skutečně bezbolestný, šetrný a velmi rychlý. Jsem moc ráda, že jsem se vyhla celkové anestezii. Úplně stačilo 800 mg ibuprofenu, jak pan doktor doporučuje. Nejzásadnější je ale velká zkušenost pana doktora, který je největším odborníkem na ambulantní hysteroskopii v ČR. Moc děkuji panu doktorovi i sestřičkám!

Chci pochválit naprosto profesionální přístup, pan doktor Kovář je odborník na svém místě. Sestřičky moc hodné a milé. Vřele doporučuji všem.

Napište Vaši zkušenost
Vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání došlo k chybě.