Napsaly jste nám

Vaše reakce z Facebooku, webu ZnamyLekar.cz nebo zaslané na email ordinace.

Před týdnem jsem podstoupila u pana doktora Kováře ambulantní hysteroskopii - odstranění menšího polypu. Bylo to rychlé a bezbolestné, pokud bych to nezažila, neveřila bych, že to může být tak bezproblémový zákrok. O měsíc dřív jsem totiž byla na hysteroskopii v Praze, kvůli polypu zjištěnému UZ vyšetřením. Po hysteroskopii jsem se s překvapením dozvěděla, že polyp nebyl odstraněn, protože šlo jen o diagnostickou hysteroskopii a že se musím objednat na operační hysteroskopii v celkové anestezii. Ptala jsem se na možnost využití rajského plynu, který jsem měla při té diagnostické hysteroskopii, ale řekli mi, že anestezie musí být celková, jinak by to bylo příliš bolestivé. Celkovou anestezii jsem ale nechtěla, také jsem nechtěla ztrácet čas vybavování předoperačních vyšetření, tak jsem byla ráda, že se mi podařilo najít na internetu pana doktora Kováře. Jela jsem k němu z daleka, jedna cesta trvala 5,5 hodiny, tedy 11 hodin jsem strávila na cestě, 20 min v čekárně a jen 10 min v ordinaci. Rozhodně se to ale vyplatilo, zákrok byl skutečně bezbolestný, šetrný a velmi rychlý. Jsem moc ráda, že jsem se vyhla celkové anestezii. Úplně stačilo 800 mg ibuprofenu, jak pan doktor doporučuje. Nejzásadnější je ale velká zkušenost pana doktora, který je největším odborníkem na ambulantní hysteroskopii v ČR. Moc děkuji panu doktorovi i sestřičkám!

Chci pochválit naprosto profesionální přístup, pan doktor Kovář je odborník na svém místě. Sestřičky moc hodné a milé. Vřele doporučuji všem.

Pana doktora Kováře mohu jen doporučit. Je to velmi pečlivý profesionál který k pacientům přistupuje s citem a respektem a snahou pomoci. Dvakrát jsem u něj byla na hysteroskopii. Po prvním zákroku jsem se rozhodla k němu přejít i když to znamená dojíždění. Děkuji

Pana doktora můžu jen vřele doporučit. Mam za sebou 2 hysteroskopie v narkoze a ted byla 3 bez narkózy u doktora Kováře. Strach z bolesti byl velky,ale cekalo me mile prekvapeni,zadna bolest,rychly zakrok,za 15 minut sem odchazela c naproste pohode a bez bolesti.Pokud budu muset ještě nekdy na zákrok,tak si urcite dojedu do Havířova k panu doktorovi Narokoza je zbytecna zatez pro telo,jde to i bez ni!

Dnes jsem podstoupila ambulantně hysteroskopii u pana doktora Kováře a musím potvrdit vše co tu bylo už řečeno.Pan doktor je absolutní jednička.Zákrok byl rychlý, precizní a naprosto bezbolestný ,do deseti minut jsem opouštěla ordinaci s úsměvem na tváři. Stálo za to ujet těch 150 km. Ještě jednou moc děkuji panu doktorovi i sestřičkám.

Předmět: Velké díky

Zpráva: Vážený pane doktore.Chtěla bych Vám moc poděkovat za profesionální přístup s velkou dávkou citu při samotném vyšetření-hysteroskopii.Byla jsem u vás 4x, pokaždé se srůsty po interrupci.Naposled jste mi aplikoval v září proti srůstum Hyalobaryogel a hned po aplikaci se zadařilo a v červnu čekáme 3 děťátko. Moc Vám chci touto cestou poděkovat a popřát Vám hodně úspěchů a šťastných pacientek jako jsem já. Také děkuji vašemu milému týmu sestřiček. S pozdravem a přáním hezkého dne Tereza S.

Dobrý den, pane doktore, chci Vám ještě jednou moc poděkovat za provedený hysteroskopický zákrok a odstranění polypu. Jste skvělý lékař, zkušený odborník s lidským přístupem a jen bych byla ráda, aby o Vás vědělo, co nejvíce žen s podobnými problémy jako jsem měla já. Aby věděly, že když lze něco řešit inteligentněji a šetrněji a hlavně bez následných komplikaci, tak není potřeba postupovat v nemocnici klasické „vyškrabávání celého vnitřku dělohy poslepu“, jak mi bylo doporučeno doktorkou v Praze. Vše u Vás proběhlo za pár minutek bezbolestně a bez jakékoliv narkózy, zákrok jsem mohla sledovat na monitoru, což je také skvělé. A pak jsem mohla hned odjet přes půl republiky domů 🙂 . S pozdravem z Prahy Mgr. Radka Kubíková

PS: Děkuji též za zaslané výsledky a přeji mnoho dalších spokojených pacientek.

Ráda bych se podělila o svojí zkušenost s ambulantní hysteroskopií. Jsem z Prahy a na prohlídce mi můj gynekolog našel polyp. Poslal mě do Podolí na zákrok, týden jsem si obíhala předoperační vyšetření a v pátek jsem si šla pro termín operace. V čekárně jsem čekala přes dvě hodiny a tak jsem se dala do řeči s jednou paní, která mi se mě zeptala proč jdu dobrovolně na narkózu a nejdu raději na ambulantní zákrok, že to viděla v televizi. Vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje.Papíry jsem měla všechny už bohužel v ordinaci Dostala jsem termín na příští čtvrtek s tím, že musím přijít už den předtím v poledne. Přijela jsem domů, bohužel to bylo v pátek odpoledne a hned jsem si vše našla na netu, napsala kontakty a netrpělivě čekala na pondělí. Hned ráno jsem zavolala do Havířova a domluvila se na čtvrtek, což mě nesmírně potěšilo,sestřička byla moc příjemná a já jsem se na ten výkon začala vyloženě těšit. Do Havířova jsem jela z Prahy autem D1 byla teda horor,ale dala jsem si velkou časovou rezervu, takže jsem drazila o 15 minut dřív.Źádné čekání a hned jsem šla do ordinace. Opět všichni milí a příjemní a pan doktor mi řekl, že mi vše bude říkat krok po kroku, abych věděla co se bude dít a ještě mi to ukazoval na obrazovce a nakonec mi ukázal i ten polyp, byla to asi 1 cm velká hubená žížala. Měla jsem to bez umrtvení, nakonec tam byly polypy dva a jak říkala jedna paní ve videu u zubaře je to daleko horší. Celkově bylo asi za 15 minut po všem a bolelo mě v podbřišku jako při silnější menstruaci. 15 minut jsem seděla ještě v čekárně a pak jsem nasedla do auta a jela domů. Asi tak v polovině cesty mě nebolelo už vůbec nic a po příjezdu domů jsem byla utaháná z cesty a to bylo vše.Takže teď jsem 24 hodin po zákroku a jako bych na něm ani nebyla.Dnes jsem volala panu doktorovi abych ještě jednou poděkovala a že jsem dojela v pořádku. Pokud bych v budocnu tento zákrok musela podstoupit znovu, tak bych opět jela za panem doktorem. Pokud někdo váháte…..neváhejte, já osobně jsem byla šťastná jako blecha, že nemusim dostat narkózu, protože nikdy nevíte.

O ambulantní hysteroskopii jsem od pana doktora Kováře náhodou poprvé slyšela v r.2012 v pořadu čt pro ženy. A když mě konečně "dnes již bývalá gynekoložka" chtěla poslat na klasickou hysteroskopii v březnu2013 u nás v nemocnici cca po 2 letech řešení mého problému různými hormony, ihned jsem sedla k pc a našla si pana doktora a napsala mu. I k mému překvapení jsem již druhý den jela do Havířova a podstoupila 1.zákrok koncem února 2013 a v dubnu ještě jednou kontrolní hysteroskopii k vyloučení Ashermanova syndromu. Veškerý personál je velmi milý, pan doktor vše vysvětluje, komunikuje po celou dobu zákroku. Určitě doporučuji a díky precizní práci pana doktora nás bude koncem jara o dalšího člena víc. Všechno nejlepší do Nového roku celé ordinaci.

K panu doktorovi chodím již přes 10 let a rozhodně si nemůžu stěžovat jak na přístup,tak i péči.Pan doktor je vždy velmi milý,ochotný,vstřícný,vše podrobně vysvětlí,pro pacientky by udělal první poslední,stejně tak i sestřičky,všechny jsou velmi milé a ochotné,takže nechápu názory některých tady v diskuzi o nějaké neochotě,nebo aroganci,ona bude chyba hlavně v komunikaci ze stran pacientek,které než aby se doptaly na něco čemu nerozumí,tak raději mlčí,a pak si stěžují tady...Včera jsem podstoupila ambulantní termoablaci endometria a přístup všech byl špičkový,opravdu k tomu nemám co dodat,s péči,kterou věnuje a pochopením pro druhé je opravdu člověkem na svém místě,takže za mně vřele doporučuji :-)

Napište Vaši zkušenost
Vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání došlo k chybě.