Napsaly jste nám

Vaše reakce z Facebooku, webu ZnamyLekar.cz nebo zaslané na email ordinace.

Dnes jsem podstoupila ambulantně hysteroskopii u pana doktora Kováře a musím potvrdit vše co tu bylo už řečeno.Pan doktor je absolutní jednička.Zákrok byl rychlý, precizní a naprosto bezbolestný ,do deseti minut jsem opouštěla ordinaci s úsměvem na tváři. Stálo za to ujet těch 150 km. Ještě jednou moc děkuji panu doktorovi i sestřičkám.

Předmět: Velké díky

Zpráva: Vážený pane doktore.Chtěla bych Vám moc poděkovat za profesionální přístup s velkou dávkou citu při samotném vyšetření-hysteroskopii.Byla jsem u vás 4x, pokaždé se srůsty po interrupci.Naposled jste mi aplikoval v září proti srůstum Hyalobaryogel a hned po aplikaci se zadařilo a v červnu čekáme 3 děťátko. Moc Vám chci touto cestou poděkovat a popřát Vám hodně úspěchů a šťastných pacientek jako jsem já. Také děkuji vašemu milému týmu sestřiček. S pozdravem a přáním hezkého dne Tereza S.

Dobrý den, pane doktore, chci Vám ještě jednou moc poděkovat za provedený hysteroskopický zákrok a odstranění polypu. Jste skvělý lékař, zkušený odborník s lidským přístupem a jen bych byla ráda, aby o Vás vědělo, co nejvíce žen s podobnými problémy jako jsem měla já. Aby věděly, že když lze něco řešit inteligentněji a šetrněji a hlavně bez následných komplikaci, tak není potřeba postupovat v nemocnici klasické „vyškrabávání celého vnitřku dělohy poslepu“, jak mi bylo doporučeno doktorkou v Praze. Vše u Vás proběhlo za pár minutek bezbolestně a bez jakékoliv narkózy, zákrok jsem mohla sledovat na monitoru, což je také skvělé. A pak jsem mohla hned odjet přes půl republiky domů 🙂 . S pozdravem z Prahy Mgr. Radka Kubíková

PS: Děkuji též za zaslané výsledky a přeji mnoho dalších spokojených pacientek.

Ráda bych se podělila o svojí zkušenost s ambulantní hysteroskopií. Jsem z Prahy a na prohlídce mi můj gynekolog našel polyp. Poslal mě do Podolí na zákrok, týden jsem si obíhala předoperační vyšetření a v pátek jsem si šla pro termín operace. V čekárně jsem čekala přes dvě hodiny a tak jsem se dala do řeči s jednou paní, která mi se mě zeptala proč jdu dobrovolně na narkózu a nejdu raději na ambulantní zákrok, že to viděla v televizi. Vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje.Papíry jsem měla všechny už bohužel v ordinaci Dostala jsem termín na příští čtvrtek s tím, že musím přijít už den předtím v poledne. Přijela jsem domů, bohužel to bylo v pátek odpoledne a hned jsem si vše našla na netu, napsala kontakty a netrpělivě čekala na pondělí. Hned ráno jsem zavolala do Havířova a domluvila se na čtvrtek, což mě nesmírně potěšilo,sestřička byla moc příjemná a já jsem se na ten výkon začala vyloženě těšit. Do Havířova jsem jela z Prahy autem D1 byla teda horor,ale dala jsem si velkou časovou rezervu, takže jsem drazila o 15 minut dřív.Źádné čekání a hned jsem šla do ordinace. Opět všichni milí a příjemní a pan doktor mi řekl, že mi vše bude říkat krok po kroku, abych věděla co se bude dít a ještě mi to ukazoval na obrazovce a nakonec mi ukázal i ten polyp, byla to asi 1 cm velká hubená žížala. Měla jsem to bez umrtvení, nakonec tam byly polypy dva a jak říkala jedna paní ve videu u zubaře je to daleko horší. Celkově bylo asi za 15 minut po všem a bolelo mě v podbřišku jako při silnější menstruaci. 15 minut jsem seděla ještě v čekárně a pak jsem nasedla do auta a jela domů. Asi tak v polovině cesty mě nebolelo už vůbec nic a po příjezdu domů jsem byla utaháná z cesty a to bylo vše.Takže teď jsem 24 hodin po zákroku a jako bych na něm ani nebyla.Dnes jsem volala panu doktorovi abych ještě jednou poděkovala a že jsem dojela v pořádku. Pokud bych v budocnu tento zákrok musela podstoupit znovu, tak bych opět jela za panem doktorem. Pokud někdo váháte…..neváhejte, já osobně jsem byla šťastná jako blecha, že nemusim dostat narkózu, protože nikdy nevíte.

O ambulantní hysteroskopii jsem od pana doktora Kováře náhodou poprvé slyšela v r.2012 v pořadu čt pro ženy. A když mě konečně "dnes již bývalá gynekoložka" chtěla poslat na klasickou hysteroskopii v březnu2013 u nás v nemocnici cca po 2 letech řešení mého problému různými hormony, ihned jsem sedla k pc a našla si pana doktora a napsala mu. I k mému překvapení jsem již druhý den jela do Havířova a podstoupila 1.zákrok koncem února 2013 a v dubnu ještě jednou kontrolní hysteroskopii k vyloučení Ashermanova syndromu. Veškerý personál je velmi milý, pan doktor vše vysvětluje, komunikuje po celou dobu zákroku. Určitě doporučuji a díky precizní práci pana doktora nás bude koncem jara o dalšího člena víc. Všechno nejlepší do Nového roku celé ordinaci.

K panu doktorovi chodím již přes 10 let a rozhodně si nemůžu stěžovat jak na přístup,tak i péči.Pan doktor je vždy velmi milý,ochotný,vstřícný,vše podrobně vysvětlí,pro pacientky by udělal první poslední,stejně tak i sestřičky,všechny jsou velmi milé a ochotné,takže nechápu názory některých tady v diskuzi o nějaké neochotě,nebo aroganci,ona bude chyba hlavně v komunikaci ze stran pacientek,které než aby se doptaly na něco čemu nerozumí,tak raději mlčí,a pak si stěžují tady...Včera jsem podstoupila ambulantní termoablaci endometria a přístup všech byl špičkový,opravdu k tomu nemám co dodat,s péči,kterou věnuje a pochopením pro druhé je opravdu člověkem na svém místě,takže za mně vřele doporučuji :-)

Dobrý den pane doktore, jak jsem slíbila píšu, aby jste věděl jak proběhla první menstruace po mém zákroku. Dostala jsem ji 21.2.. Bylo to jen slabé krvácení. To trvalo tři dny, úplně bez bolestí a stále slabounce. Čtvrtý den jsem se rozkrvácela víc a přidala se i bolest břicha, ale nic co by se nedalo zvládnout bez léků to nebylo. Tohle silnější krvácení trvalo také tři dny a sedmý den jsem krvácela jen slabě. Takže pokud to mám shrnout menstruace 7 denní tu jsem měla vždycky, bolesti oproti tomu co jsem zažívala dříve naprosto v pohodě zvládnutelné a krvácení, které se dalo zvládnout s jednou vložkou a ne dvěma, které jsem musela mít až doposud. Je pravda, že mě překvapilo to silnější krvácení až od třetího dne , ale nepřikládám tomu žádnou vážnost, protože pokud by to mělo být takhle napořád budu 100% spokojená. Je to pro mě obrovská úleva a jsem vám velice vděčná, že jste mi takto pomohl, protože jsem si neuměla představit, že s takovými problémy, které jsem měla, budu muset žít ještě několik možná dlouhých let. Opravdu vám děkuji ohromně mi to v mém životě pomohlo a ulevilo. Jste úžasný člověk s velice příjemným přístupem k pacientkám, alespoň já jsem z vás měla tenhle pocit. Všude vás chválím a doporučuji. Myslím, že takhle si představuji dnešní lékaře, že takhle by se měli chovat ke svým pacientům všichni doktoři. Takže vám přeji krásný zbytek den, přeji vám mnoho a mnoho tak spokojených pacientů jako jsem já a držím vám palce ať se vám pořád dobře daří v pracovním i osobním životě Lenka Raková

Děkuji panu doktorovi i sestřičkám za jejich přístup. Cestovala jsem přes 300km a rozhodně svého rozhodnutí nelituji, i když mě můj gynekolog zrazoval. Zákrok není bolestivý v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem pana doktora i sestřiček. A co je pro mě hlavní nemám žádný problém což se nedá říci po narkoze. Mohu jen vřele doporučit. A panu doktorovi ještě jednou velký dík. Jana T.

Velká spokojenost.Pan doktor je opravdu odborník.Absolvovala jsem odstranění polypu.Zákrok byl rychlý a opravdu bezbolestný.Nemohu jinak než doporučit.Moc Děkuji. Hanka

V ordinaci pana doktora jsem před dvěma dny podstoupila ambulantní hysteroskopii. Jela jsem kvůli tomu vlakem z druhého konce republiky a nelituji. Měla jsem na vybranou mezi zákrokem v celkové anestezii u nás v nemocnici, což by obnášelo klasická předoperační vyšetření a běhání po doktorech a zákrokem , který jsem zvládla v ordinaci pana doktora za půl hodiny včetně pohovoru a podepsání papírů. Samotný zákrok se dá zvládnout, byl mi odstraňován polyp v lokální anestezii, sestřičky i pan doktor se mnou komunikovali o všem možném, takže jsem ani nevnímala, co jak probíhá a už bylo hotovo. Oceňuji, že jsem se mohla rychle objednat, v čekárně nikdo nebyl, takže jsem přišla hned na řadu a i samotný výkon byl krátký díky zručnosti pana doktora. Musím poděkovat i sestřičkám za jejich vlídné, přátelské chování a rozptýlení během samotné hysteroskopie, kterou jsem téměř necítila ( jen mírné tlaky).

Napište Vaši zkušenost
Vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání došlo k chybě.