Komentáře (4)

 • Jakub

  Dobrý den, měl jsem s partnerkou sex všé probíhalo v pořádku, ale při vytahování se kondom shrnul pod ,, žalud,,. Tak se chci zeptat jestli je možnost, že by mohla partnerka otěhotnět nebo ne. Děkuji

  • MUDr. Petr Tkadleček

   Dobrý den, pokud došlo ke shrnutí kondomu, tak jak popisujete je možné, že se ejakulát dostal do pochvy. Případné těhotenství nelze zcela vyloučit.

 • Anonym

  Dobrý večer, při dnešním pohlavním styku s přítelem, kdy se udělal do kondomu, při vytahování zůstal kondom uvnitř mé pochvy, šel vidět a i normálně vytáhnout. Byl ve mně cca 1 minutu. Je možnost že otěhotním?

  • MUDr. Petr Kovář

   Omlouváme se, z personálních a časových důvodů jsme nebyli schopni odpovědět. předpokládáme, že nyní již odpověď není aktuální. Pokud by na Vaší straně byl požadavek odpovědi,napište nám, prosím, aktualizovaný dotaz do poradny znovu, obratem zodpovíme. S omluvou MUDr. Petr Kovář.

 • Tereza

  Dobrý den, měla bych dotaz... S přítelem jsme měli sex, na začátku klasická předehra - líbání na těle atd... Poté si přítel nandal kondom, ale nešlo mu to, tak jej obrátil a poté už jej nasadil. Můj dotaz tedy je, jestli je zde možnost že přítel jednu stranu (ta co byla ve mně) kondomu "potřísnil" a já bych mohla otěhotnět? Jsme oba absolutní "začátečníci", ale máme z toho strach. Za odpověď předem děkuji.

  • MUDr. Petr Tkadleček

   Dobrý den, kondom je potřeba použít jen z jedné strany.

 • Katarína

  Dobrý deň. Prosím vás je možné aby som mala vo vagíne kondom a necítila ho? Mali sme nehodu pri sexe a kondom sme nikde nenasli, bolo to na chate takze sme museli odísť a teraz mám pochybnosti či nezostal v mojom vnútri. Je to už par dni a skúšala som ho nahmatať ale necítim ho. Ďakujem za info

  • MUDr. Vít Harazim

   Dobrý den na základě Vámi uvedeného doporučuji co nejdříve vyšetření cestou registrujícího gynekologa či gynekologické pohotovostní služby dle spádu.

Napsat komentář

Vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání došlo k chybě.