Komentáře (6)

 • Karolína

  Dobrý den, ráda bych se zeptala na mužskou ejakulaci. S partnerem používáme vaginální globule. Někdy je zavádíme až po styku nebo v průběhu (někdy samozřejmě i před) s tím ale, že partner dosáhne vyvrcholení mimo mě. Všimla jsem si však, že mu penis po čas sexu vlhne (čirá tekutina). Slyšela jsem o kapičkách štěstí, nicméně jsem u nich měla dojem, že se objevují až těsně před vyvrcholením. Mu vlhne penis i klidně ze začátku erekce kdy, jak on sám říká, pocit vyvrcholení se ještě neblíží. Ráda bych se zeptala, jak velké je při téhle metodě pravděpodobnost, že bych mohla nechtěně otěhotnět? Děkuji.

  • MUDr. Jan Malaník

   Dobrý den, jedná se o preseminální tekutiny, obsahuje rovněž spermie, jedá se o normální nález

 • Gábi

  Dobrý den, jsem 8 měsíců po porodu, dva týdny po šestinedělí se dostavila menstruace která trvá 5-z dní, též následovala další měsíce pravidelně s pár dněmi spoždenim, momentálně mi skončila 5.2 menstruace a včera 12.2 mi ráno tekl růžový výtok a dnes odpoledne to skončilo , mezitím byl asi 3x pohlavní styk, bez ochrany a neužívam žádnou antikoncepci jen přerušovaná soulož a jednou si nejsem jistá jestli to přítel stihl, nevíte co by ten růžový výtok mohl znamenat? Děkuji

  • MUDr. Petr Tkadleček

   Dobrý den, narůžovělý výtok může bát způsoben prasknutím drobné cévky na čípku děložním nebo také např. pomnožením bakterií v pochvě. Pokud by se výtok opakoval doporučuji odběr kultivace z pochvy na mikrobiologické vyšetření a při event. pozitivním výsledku cílené přeléčení dle výsledku kultivace.

 • Silvia

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať. Pred stykom som mala menštruáciu slabu, prvý deň, počas styku sa mi menštruácia zosilnela a priateľ sa do mňa urobil. Mala by som užiť tabletku po ? Či pravdepodobnosť toho, že by som bola tehotná, keď mám menštruáciu, je nulová ?

  • MUDr. Petr Tkadleček

   Dobrý den, otěhotnění po pohlavním styku během menstruace je méně pravděpodobné, vyloučit se však nedá.

 • Andrea B.

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat,s přítelem sme měly nechráněný sex při mé menstruaci i po menstruaci pokaždé ejakujoval dovnitř chtěla bych se zeptat,zda je možné otěhotnět a pokud ano za jak dlouho bych si měla udělat těhotenský test ,děkuji za odpověď a přeji hezky den.

  • MUDr. Vít Harazim

   Dobrý den, ano možnost otěhotnění nelze 100%vyloučit, doporučuji provedení těhotenského testu nejdříve za 5 týdnů od předchozí menses a nedostaví-li se tato pak příp.i došetření cestou registrujícího gynekologa.

 • Mimi

  dobrý den moje otázka bude asi znít divně ale mám velký strach z možného otěhotnění a nevím na koho bych se mohla obrátit. s přítelem jsme se koupali společně ve vaně a on ejakuloval do vany a následně mi strkal prsty do pochvy. Protože neberu antikoncepci můžu takovýmto způsobem otěhotnět? Děkuji za brzkou odpověď.

  • MUDr. Vít Harazim

   Dobrý den, možnost otěhotnění nelze 100% vyloučit.

 • Soňa V.

  Dobrý deň S priateľom sme mali pohlavný styk a stalo sa ze sa urobil do mňa chcela by som sa spýtať aká je pravdepodobnosť ze otehotnie hneď na prvý raz keď beriem lieky na epilepsiu a menštruáciu mam nepravidelne. Moja mamina nemohla otehotnieť 6 rokou je tam nejaká šanca ze by som to mohla mať na rovnako? Ďakujem za odpoveď

  • MUDr. Vít Harazim

   Dobrý den, uvedené nelze přesně percentualizovat. Jeví se spíše jako nepravděpodobné, ale nikoliv nemožné. Opozdí-li se menses déle jak 4týdny doporučuji návštěvu registrujícího gynekologa.

Napsat komentář

Vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání došlo k chybě.